Editor Ocak 29, 2019 Yorum yapılmamış

Futbol bu yıl da Limasol Güvencesinde!

Limasol Türk Kooperatif Bankası (LTKB) katkılarıyla, Kıbrıs Türk Futbol Hakemler ve Gözlemciler Derneği üyeleri 1 yıllığına Limasol Sigorta tarafından sigortalandı.
Limasol Türk Kooperatif Bankası’nın Yenişehir’deki binasında Kültür Salonu’nda gerçekleşen imza törenine Limasol Grup üst düzey yetkilileri ile Kıbrıs Türk Futbol Hakemler ve Gözlemciler Derneği ve Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu üst düzey yetkilileri ve çok sayıda hakem, gözlemci katıldı.
Detaylı İncele

Editor Eylül 17, 2018 Yorum yapılmamış

Limasol Sigorta’dan Kuzey Kıbrıs Türk Kızılayı Derneği aracılığı ile çocuklara anlamlı katkı!

Geçtiğimiz ay kutlanan Kurban Bayramı kapsamında ihtiyaçlı çocukları sevindirmek için Kuzey Kıbrıs Türk Kızılay Derneği tarafından başlatılan giysi kampanyasına Limasol Sigorta anlamlı bir katkı sağlayarak bağışta bulundu. 20 Çocuğun kıyafetine katkı sağlanırken, bağışla ilgili teşekkür ziyaretinde yetkililer bir araya geldi. İlgili toplantı Limasol Türk Kooperatif Bankası Genel Müdürlük binasında gerçekleşti. Toplantıya Dernek başkanı Bülent Çıraklı, Dernek Genel Sekreteri Can Çağrı Çelik, Limasol Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler, Limasol Sigorta Genel Müdürü Birtan Asker, Limasol Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Seyitler, Limasol Bankası Genel Müdür Yardımcısı Abdullah Özsusuzlu, Yönetim Kurulu İdari Müdürü Akıle Tatarlar ve Kurumsal İletişim Müdürü Özlem K. Soykan katıldı.
Detaylı İncele