Editor Eylül 5, 2022 Yorum yapılmamış

Limasol Sigorta 25 Yaşında

Limasol Sigorta, kuruluşunun 25’inci yılında müşterilerini önemsiyor, teknolojiyi yakından takip ediyor.

Limasol Sigorta 25 Yaşında

Sigortacılık sektöründe birçok yeniliğe öncülük etmeyi sürdüren Limasol Sigorta, kuruluşunun 25’inci yılını büyük bir gururla kutluyor.

Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve ardı ardına yaptığı teknolojik yatırımlar ile sigortacılıkta yeniliklerin öncüsü olan Limasol Sigorta müşteri odaklı çalışmalarına devam ediyor.

“Siz hayatın tadına varın, gerisini bize bırakın” sloganı ile 25 yıl önce yola çıkan Limasol Sigorta, değişen ve gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, dünyadaki yenilikleri ülkemize adapte etmeye devam ediyor.

Müşterilerine yenilenen web sitesi aracılığıyla sigorta poliçeleri ile ilgili tüm bilgilere kolaylıkla ulaşıp online ödeme kolaylığı sağlayan Limasol Sigorta, son olarak mobil uygulamasını da hizmete sundu. Play Store ve Apple Store’dan kolaylıkla yüklenebilen uygulamada, Acil Yardım Butonu ile de sektörde bir ilke daha imza attı.

Genel Müdür Vekili Sn. Mustafa Seyitler kuruluş yıldönümü nedeni ile açıklama yaparak şunları kaydetti:

 

“Her zaman müşteri memnuniyetinden asla taviz vermeden ilerlemeyi sürdüreceğiz. Bizler 25 yıldır müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırmak için sektörde birçok öncü hizmet ve ürünü sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz. 25 yıldır bizler ile yol alan değerli müşterilerimize gücümüze güç kattıkları için teşekkürlerimizi sunar, sigortanın kuruluşunda olup da şu an aramızda olmayanları da saygı ile anıyoruz.”

 

Editor Haziran 28, 2022 Yorum yapılmamış

Dijital Dönüşüme Limasol Sigorta’dan Güçlü Yatırım

Limasol Sigorta Sigortacılıkta Bir İlke daha İmza Atarak Acil Yardım Butonu-Kaza Hasar Bildirimi-Poliçe Bilgileri dahil pek çok işlemi on-line olarak tek tuşla 7/24 yapabilen mobil uygulamalarını basınla paylaştı.

Merit Lefkoşa Otel’de 20 Nisan 2022 Salı gün yapılan basın toplantısında Limasol Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler, Genel Müdür Birtan Asker ve Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Seyitler Limasol Sigorta’nın gerçekleştirdiği mobil teknoloji uygulamaları ve Kurumsal Yönetim Portalı’nı basınla paylaştı.

Medya kuruluşlarının temsilcileri ile birlikte geniş bir gazeteci yazar kitlesinin yer aldığı toplantıda ilk sözü alan Limasol Sigorta Genel Müdürü Birtan Asker, ülke sigortacılığında birçok ilklere imza atan güçlü, güvenilir yapısıyla 24 hizmet yılını geride bırakan Limasol Sigorta’nın ülkede halka açık statüye sahip en büyük sigorta şirketlerinden bir tanesi olduğunun altını çizdi.

Limasol Sigorta olarak sigortacılıkta hep daha ileriyi hedefleyerek, dünyadaki yenilikleri ülkeye adapte etmeye çalıştıklarını anlatan Asker, bugün hizmete koydukları Mobil Uygulama ile tüm sigortacılık işlemlerinin cep telefonundan takip ve uygulamasının yapılabileceğini bunun yanında KKTC de bir ilk olan ACİL YARDIM butonunun hayata geçirildiğini kaydetti. ACİL YARDIM butonu ile oluşabilecek en sıkıntılı anlarda sigortalı müşterilerine erişim olanağı yarattıklarını belirten Birtan Asker, bugün hizmete giren Kurumsal Yönetim Portalı ile hissedarlar yanında müşterilerin ve kamuoyunun gerekli kurumsal bilgilere erişebileceğini vurguladı.

Sigortalılarına gerek mevzuat alt yapısı, gerekse uygulamadaki tüzükler ve kurumsal yönetimle ilgili tüm bilgilere on-line erişim olanağı, hissedarlarına tüm verilerin yer aldığı hisse programını takip imkanı yarattıkları bilgisini paylaşan Birtan Asker, şirketin ürettiği kardan pay sahiplerini yararlandırmayı sürdürdüklerini kaydetti.

Limasol Sigorta’nın hizmete koyduğu Mobil Uygulamaların tanıtım toplantısında söz alan Limasol Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Seyitler, uygulamalarla ilgili detaylı bilgileri paylaştı. Her koşulda müşteri memnuniyetinden asla taviz vermeden ilerlemeyi sürdüreceklerine vurgu yapan Seyitler, KKTC de bir ilk olan ACİL YARDIM BUTONU’nun gerçek zamanlı çalışacak login olarak girilen bir uygulama olduğunu, acil yardıma ihtiyacı olan sigortalılarına butona bastıklarında lokasyon ve iletişim bilgilerinden kısa sürede ulaşma olanağı bulacaklarını belirtti.

KEMALER

Seyitler tarafından uygulamaların teknik detaylarının anlatılmasının ardından söz alan Limasol Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler, sigortanın güçlü ve güvenilir yapısı ve ileri teknolojiye yapmakta olduğu alt yapı yatırımları ile 24 yılda birçok başarıya imza attığını anımsattı. Özellikle araç sigortalarında kaza yapan sigortalıya işlerini idame ettirebilme olanağı tanıyan kiralık araç sağlama uygulamasını ilk başlatan Sigorta olmanın gururunu taşıdıklarını ifade eden Kemaler, “ uzun yıllardır kullandığınız aracınız kaza sonucu sizi yolda bıraktı, sigortanız size aracınıza kavuşana kadar kendi arabanızın benzerini hem de deposu dolu olarak sağlıyorsa bu Limasol Sigorta’nın müşterisine vermekte olduğu özel önemin en çağdaş yansımasıdır ve bizler bunu çok uzun yıllar önce uygulamaya başladık” şeklinde konuştu.

Toplantıya katılarak böylesi gurur verici başarıları kendileri ile paylaşma nezaketi gösteren basın mensuplarına teşekkür eden Hüseyin Kemaler Limasol Sigorta olarak dünyadaki en ileri teknolojileri insanımıza sağlama odaklı anlayışlarla bütünleştirerek büyümeye, gelişmeye, sektöre ve ülkeye daha faydalı olmaya devam edeceklerini vurgulayarak sözlerini tamamladı.

 

Editor Ocak 21, 2022 Yorum yapılmamış

Limasol Sigorta’dan Poliçe Yaptırdılar, Kazandılar

Talihliler Belli Oldu

Limasol Sigorta müşterilerine özel 31 Aralık 2021 itibarı ile trafik ve kasko sınıfı hariç geçerli tüm poliçe sahipleri arasında gerçekleşen çekiliş sonuçlandı.

Noter Ahmet Çakıcı huzurunda gerçekleşen çekilişe Limasol Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler, Limasol Sigorta Genel Müdürü Birtan Asker, Limasol Sigorta Müdür Yardımcısı Mustafa Seyitler,  Limasol Bankası Yönetim Kurulu İdari Müdürü Akıle Tatarlar, Limasol Bankası Kurumsal İletişim Birim Müdürü İpek G.Halim Taşkapılı, Limasol Sigorta Hukuk sorumlulusu Av. Meryem Gündüz katıldı.

Asker: “Sosyal Sorumluluk Bilincinde Hareket Ediyoruz”

Çekiliş öncesinde kısa bir konuşma yapan Limasol Sigorta Genel Müdürü Birtan Asker, Limasol Sigorta’nın sosyal sorumluluk bilincinde hareket ettiğini ve bu kapsamda birçok kurum ya da kuruluşlara destek verdiklerinin altını çizerek sözlerine başladı. Asker, Limasol Sigorta olarak güvenli sürüşü desteklediklerine de dikkat çekerek “Limasol Sigorta’dan poliçe yaptıranlara hediye vermek için buradayız . Kazanan kişilere en kısa sürede hediyelerini ulaştıracağız. ” dedi.

Limasol Sigorta sosyal medya hesabından ‘LİMASOL SİGORTA’DA ÇEKİLİŞ VAR” görseli ile sosyal medyadan duyurulan ve 9 bine yakın poliçenin katıldığı kampanyada zengin hediyeleri kazanan talihlilerin isimleri açıklandı.

10 Adet Hediye Verildi

Kazanan isimler ise şöyle:

3 Adet kurutma makinesi: Batu Beyit, Nalan Atalay,  Adnan Özsoykal

3 Adet çamaşır makinesi:  Ragıp Tanlı, Süheyla Bulunmazbey, Erdal Kavsara

1 Adet buzdolabı: Rüçhan Alpözgen

1 Adet Android TV: Turgut Fikrioğlu

1 Adet Ütü: Dinçer Karalım

1 Adet Telefon: Emrah Palo

Kemaler: “Limasol Sigorta’nın Poliçeleri Her Geçen Gün Artmaktadır”

Çekiliş sonrasında bir konuşma yapan Limasol Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler kazanan talihlileri kutlayarak sözlerine başladı. Limasol Sigorta’nın  24 yıl önce kurulduğunu ve Limasol Bankası’nın yan kuruluşu olduğuna dikkat çeken Kemaler sözlerini şöyle tamamladı:

“Limasol Sigorta’nın poliçeleri her geçen gün artmaktadır. Bu durum bize mutluluk veriyor. Limasol Sigorta ülkemizde en önemli sigorta markalarından biridir ve ülkemizde ilklere imza atmıştır. Bu sebeple de müşterilerimiz bize güveniyor, bizlerde onlar için çalışıyoruz. İlerleyen günlerde de koşullar el verdiği süre zarfında çekilişlerimiz devam edecektir”