Editor Eylül 16, 2021 Yorum yapılmamış

Limasol Sigorta’dan Anlamlı Bağış

 

Kıbrıs Türk ekonomisinin köklü ve güçlü finans kurumu Limasol Türk Kooperatif Bankası yan kuruluşları arasında yer alan Limasol Sigorta kuruluş yıldönümünde anlamlı bir bağışta bulundu.

Sektörde birçok yeniliğe öncü hizmet vermeyi sürdüren Limasol Sigorta, bu yıl 24. kuruluş yılında tüm dünyada etkili olan Covid -19 salgını sebebiyle geçen yıl olduğu gibi bu yıl da kutlama yapmayarak, ülkemizde faaliyet gösteren Kanser Hastalarına Yardım Derneği’ne bağışta bulundu. 10 bin TL değerindeki bağış çeki Limasol Sigorta Genel Müdürü Birtan Asker tarafından Kanser Hastalarına Yardım Derneği Başkanı Sayın Raziye Kocaismail’e takdim edildi.

Takdim sırasında açıklama yapan Limasol Sigorta Genel Müdürü Birtan Asker “Bu yılda geçen yıl olduğu gibi Covid 19- salgını etkili oluyor. Bu nedenle kimsenin sağlığını riske atmamak için kutlama yapmadık ve anlamlı bir bağışta bulunmak istedik. Bu sebeple kuruluşumuzun 24. Yılı münasebetiyle ülkemizin önemli derneklerinden Kanser Hastalarına Yardım Derneği’ne katkıda bulunmayı seçtik. Hastalara acil şifalar dileriz.” dedi.

Yapılan katkıdan dolayı Limasol Sigorta’ya teşekkür eden Kanser Hastalarına Yardım Derneği başkanı Raziye Kocaismail, “Geçen yıl yapılan bu bağışın bu yılda devam etmesi bizleri çok mutlu etti. Bu yardımın bize yapılmasına vesile olan Limasol Türk Kooperatif Bankası’nın Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Limasol Sigorta Ltd. Direktörlerler Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler’e, Limasol Sigorta Genel Müdürü Birtan Asker’e ve tüm Limasol Sigorta Ltd. ailesine teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.